Masthead

Jak to funguje?

SteeringwheelJak mohu systém začít používat?

Můžete se zaregistrovat sami, například zde, nebo vás může do systému pozvat někdo, kdo ho už používá.

SteeringwheelJak to funguje, když jsem řidič?

V dostatečném předstihu zadáte svou jízdou do systému spolu s počtem volných míst, na která se hlásit jako spolujezdci členové vaší skupiny. Systém vám v předstihu pošle jejich seznam.

SteeringwheelJak se přihlásím ke spolujízdě?

Jízdy řidičů, kteří patří do vaší skupiny, vidíte ve svém seznamu. Jako spolujezdec se k jízdě se přihlašujete jediným klikem.

SteeringwheelJak fungují skupiny?

Do své skupiny ostatní uživatele zvete prostřednictvím systému, který pozvanému odešle zprávu s potvrzovacím odkazem. Pokud adresát pozvání přijme, stává se členem vaší skupiny a vy se stáváte členem jeho skupiny. Uživatele můžete ze své skupiny jednostranně tiše vyřadit.

SteeringwheelJak se s řidičem vyrovnám?

Systém eviduje vzájemnou bilanci ujetých kilometrů. Když se dva uživatelé v "reálu" nějakým způsobem vyrovnají, kterýkoli z nich může v systému bilanci upravit (pokud změnu zadal ten, kdo kilometry "dlužil", systém "věřitele" upozorní).

SteeringwheelNěmůže mě někdo podle systému sledovat?

V systému platí striktní pravidlo, že jakékoli údaje o vás vidí jen členové vaší skupiny - je jen na vás, koho do ní pozvete.

SteeringwheelSkutečně je a bude používání systému bezplatné?

Pokud to bude jen trochu možné stávajícími verzi chceme udržet bezplatnou. Do budoucna ale nevylučujeme placenou variantu, která by například mohla posílat SMS nebo provádět platby.

SteeringwheelNení jednodušší se domluvit normálně mobilem?

Je jednodušší prát prádlo na valše (každý večer volat) nebo v pračce (zadat jízdu do systému a nestarat se)?

SteeringwheelKarkul... Ten název má být nějaký vtip?

Myslíme, že se člověk nemusí brát příliš vážně.